Skarbonka

Okres przygotowawczy
SparingKormoran Łąck - Relax Miszewo

7 - 2

Za tydzień liga - Kormoran w ostatnim swoim meczu sparingowym pokonał wysoko bo aż 7-2 drużynę z " B " klasy, Relax Miszewo, choć po pierwszej połowie nędznej gry przez naszych goście prowadzili 2-0. Dopiero w drugej połowie po zmianach i korektach w ustawieniu Kormoran zaczął grać, a nasz duet T. Uniszkiewicz i E. Józwiak byli motorem napędzającym nasz atak.
Do zobaczenia na ligowych bojskach. Powodzenia.

Seniorzy
SparingKormoran Łąck - Unia Czermno

1 - 3

Kormoran Łąck przegrał z wyżej notowaną z Ligi " O " Unią Czrmno 1 - 3 , choć z przebiegu całego spotkania i nie wykorzystanych sytuacji przez Kormoran to wyglądało nieżle, bo były chyba ze cztery sytuacje tak zwane setki lecz nie wykorzystane przez naszych zawodników.
Myślę że brak kilku zawodników Kormorana na tym meczu też mioło znaczenie na wynik. Jedyną bramkię dla naszych strzelił powracający z Mazura Gostynin Tomek Józwiak. Gratulujemy.

Przygotowania do Sezonu 2016/2017
SparingKormoran łąck - Orzeł Goleszyn

5 - 3

Kormoran Łąck rozpoczął od zwycięstwa nad drużyną z Ligi Okręgowej Orłem Goleszyn 5 - 3 do przerwy było 1-2 dla Goleszyna.
Ale druga połowa to już koncert gry naszj drużyny , czego efektem były 4 bramki i końcowy wynik na korzyść naszej drużyny. Bardzo dobrze zapowiada się duet Tomek Józwiak i Tomek Uniszkiewicz. Gratulacje dla całej drużyny.

treningi
z trybun Oficjalnie Kormoran Łąck przygotowania do ligi w klasie " A " rozpoczyna 18 lipca ( poniedziałek ) o godz. 19.00. Godzina treningu może ulec zmianie, co powiadomimy na naszej stronie.
Celem informacji - Trenerem naszej drużyny pozostaje Waldemar Figurski.
Wszystkich zawodników zapraszamy na pierwszy trening.

Pozdrawiamy. Zarząd Klubu Kormoran Łąck.

Seniorzy
LigaKormoran Łąck - Huragan Bodzanów

3 - 1

Zwycięsko zakończył Kormoran Łąck sezon 2015/2016 r wygrywając z Huraganem Bodzanów 3-1 .
Bramki dla drużyny Kormoranu Łąck strzelali K. Liwarski, A. Matusiak (z karnego), M. Rybicki , jednak główną postacią w naszej drużynie był nasz bramkarz P. Stępień który wybronił trzy sytuacje stu procentowe i nadodatek jak by było mało obronił żut karny. Brawo,Brawo. Nasza drużyna pod wodzą trenera W. Figurskiego zakończyła sezon 2015/2016 na 5 miejscu
Teraz zasłużony odpoczynek dla całej drużyny i trenera.

Wiosna 2016
LigaStart Proboszczewice - Kormoran Łąck

2 - 1
Przegrana Kormorana na bojsku w Proboszczewicach 2-1, przy wyniku remisowym przeciwnik w ostatnich minutach zdołał strzelić zwycięskiego gola.
Dla Kormorana bramkię strzelił A. Matusiak.
Za tydzień ( niedziela ) godz. 14.00 na bojsku w Łącku ostatni mecz tej rundy i sezonu 2015/2016. z drużyną z Bodzanowa tamtejszym Huraganem.

Wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy na mecz.

Seniorzy
LigaKormoran Łąck - Zorza Szczawin

4 - 0

Wysokie zwycięstwo odniósł Kormoran Łąck nad Zorzą Szczawin wygrywając 4-0. Bramki strzelali.
M. Rybicki, A. Brzozowski, P. Uniszkiewicz, A. Matusiak. Myślę że był to najnizszy wymiar , bo mogło być dużo wyżej gdyż trzech stu procentowych sytuacji nie wykorzystał T. Uniszkiewicz. Po dobrych strzałach Tomka bramkarz Zorzy okazał się leprzym i obronił strzały naszego snajpera.
Kormoran przez cały mecz kontrolował sytuacje i praktycznie Zorza nie miała zadnej sytuacji by strzelić bramkię. W tym dniu naszej bramki bronił Ł. Szczepkowski, który w tym dniu był nie do pokonania. Gratulacje dla całej drużyny.
Miłą niespodziankię sprawili Zawodnicy Kormorana Łąck trenerowi W. Figurskiemu z okazji Urodzin, wręczając mu piękny prezent w postaci tablicy trenerskiej oraz wygrywając mecz.

Wiosna 2016.r
LigaKasztelan Białe Błota - Kormoran Łąck

1 - 2

Bardzo cenne zwycięstwo odniosła nasza drużyna na wyjeżdzie wygrała z drużyną Kasztelana B. Błota 2 -1 . Obydwie bramki dla Kormorana strzelił Tomek Uniszkiewicz. Myślymy że Tomek się odblokował i zacznie regularnie strzelać dla naszej drużyny bramki, tak jak to było w poprzednich latach, czego mu i sobie życzymy.
Całej drużynie składamy podziękowanie za cenne zwycięstwo.

Seniorzy
Liga GKS. Góra - Kormoran Łąck

1 - 3

Bardzo cenne zwycięstwo na wyjeżdzie zaliczył Kormoran Łąck wygrywając z GKS Górą 3 - 1 .

Wiosna 2016
Liga
Kormoran Łąck - Pogoń Słupia

0 - 0

Mecz który wynik chyba sprawiedliwy dla obu drużyn tak z jednej strony jak i z drugej sytuacji podbramkowych było tyle samo choć w drugej połowie to Kormoran przez chwilę był częściej przy piłce z czego były dwie setki do zdobycia bramki. Ale skończyło się jak skończyło 0 - 0 .

Seniorzy
LigaKormoran Łąck - Wisła Sobowo
2 - 2
Kormoran znów gonił wynik 0 - 2 po pierwszej połowie dla przeciwnika a po przerwie dwie zmiany w naszj drużynie zmieniły diametralnie naszą gre i znów w roli lidera naszj drużyny J. Maślany który pięknym strzałem pod poprzeczkę zmienił wynik na 1-2, Kormoran nadal atakował i miał przewagę czego efektem była druga bramka strzelona po ładnej akcji przez T. Uniszkiewicza i wynik zrobił się 2-2 . Kormoran nadal atakował ale wynik już się nie zmienił.
Brawo koledzy za tydzień następny mecz. Gramy dalej.

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

31/08/2014 08:42
Wielkie Gratulacje. Oby tak dalej chłopcy.!!!

kartofel1995
29/06/2013 11:48
Dla Juniora przydałby sie jakis Sparing. ;>

quello
17/06/2013 15:15
Kormoran powinien się utrzymać, a huragan walkower.

gogo
17/06/2013 13:53
w całkowicie innym składzie.

gogo
17/06/2013 13:52
kormoran, sprawdzcie regulamin jeśli myślicie o utrzymaniu bo w huraganie w dokończonym meczu z bielskiem grali zawodnicy którzy nie byli wpisani w protokół w pierwszej połowie. ogólnie wyszli w całko